Aktualności

2018-​09-​18

WYNIKI REJESTRACJI!

Jedni będą się cieszyć, inni smucić, a to oznacza, że na skrzynkach mailowych wylądowały już wyniki tegorocznej rejestracji na ósmą edycję KU!

Gratulujemy tym, którzy się dostali, a tych, którym się nie udało, przytulamy mocno i zachęcamy do spróbowania za rok :)

Pozdrawiamy!

2018-​09-​10

RUSZA REJESTRACJA NA NOC NAUKOWCÓW UAM!

Część wydarzeń na Noc Naukowców wymaga rejestracji internetowej. Od dziś od godz. 12.00 możecie zakładać konta i wybierać wydarzenia, w których chcielibyście wziąć udział. Macie na to czas do 16 września. Pamiętajcie jednak, aby 18 września o godz. 12:00 ustawić się do internetowej kolejki! Obowiązuje zasada: Kto pierwszy ten lepszy! Kolejka będzie otwarta do godz. 20:00. Potem pozostaje tylko czekać na bilety. W tym roku, nie będziemy wysyłać ich mailem, lecz będą one dostępne na Waszych kontach w zakładce Moje Bilety. W dniach 2025 września uruchomimy drugą turę rejestracji na pozostałe miejsca.

www​.rejes​tracja​.poz​nan​.noc​naukow​cow​.pl

Jeśli coś się nie zgadza z Twoją rejestracją możesz napisać i wyjaśnić problem: nocnaukowcow.​rejestracja@​man.​poznan.​pl

2018-​09-​03

UDANEGO ROKU SZKOLNEGO 201819!

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy owocnego, słonecznego i pomyślnego nowego roku szkolnego 201819!

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym kanale FB oraz na stronie www — pierwsze informacje o nowym sezonie Kolorowego Uniwersytetu pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiamy!

2018-​08-​20

NOC NAUKOWCÓW UAM!

Zapraszamy serdecznie absolwentów oraz przyszłych studentów Kolorowego Uniwersytetu do wzięcia udziału w tegorocznej Nocy Naukowców UAM.

Wszystkie informacje dostęone będą na stronie: http://​www​.poz​nan​.noc​naukow​cow​.pl/.

Pozdrawiamy!

2015-​10-​15

FILM PROMUJĄCY KOLOROWY UNIWERSYTET!!!

Na kolorowym profilu FB jest dostępny oficjalny materiał promujący projekt edukacyjny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, skierowany do dzieci 812 lat z terenu miasta Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego.

FILM PROMUJĄCY KOLOROWY UNIWERSYTET

Życzymy udanego seansu!

Pozdrawiamy!

2013-​11-​15

KOLOROWA OFERTA SPONSORSKA

Kolorowy Uniwersytet dzięki współpracy z przedstawicielami instytucji oraz firm zewnętrznych stale rośnie w siłę. Bardzo dziekujemy za wsparcie tegorocznej edycji projektu wszystkim Partnerom, a w szczególności Partnerowi Strategicznemu — PKO Bankowi Polskiemu.

Mając na uwadze nieustanny rozwój projektu oraz kolejne edycje w nadchodzących latach, wybiegamy w przyszłość i udostępnamy w zakładce pliki do pobrania “Kolorową Ofertę Sponsorską”. Są to najistotniejsze fakty określające warunki współpracy ze środowiskiem zewnętrznym w ramach projektu. Kolorowy Uniwersytet to projekt otwarty na współpracę ze światem biznesu i gospodarki. Zachęcamy wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa do kontaktu.

Partner strategiczny

Partnerzy honorowi

Partnerzy medialni

               

                                                                                   

Partnerzy